Urodziny dla dziecka; relaks dla rodziców


Urodziny Twojego dziecka to ważny dzień dla całej rodziny. Każda pociecha czeka z wytęsknieniem na ten dzień i pragnie aby był pełen wrażeń.

W bajkowej scenerii sali zabaw Mimi Play zorganizujesz niezapomnianą imprezę urodzinową, która nie zrujnuje budżetu rodziny.

Dzięki dostępnym strojom, Twoje dziecko i przybyli goście zmienią się we wróżki, księżniczki, wojowników, sportowców, potwory lub czarownice.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 salki urodzinowe dzięki czemu istnieje możliwość wyprawienia przyjęcia nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziny, bądź przyjaciół. Podczas, gdy dzieci oddają się szaleństwom na dmuchańcu i w małpim gaju, dorośli mogą spokojnie porozmawiać w oddzielnej salce delektując się aromatyczną kawą lub herbatą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową sali zabaw Mimi Play i klubu Relaks.

Nowość urodziny last minute: oferta na najbliższy tydzień w rewelacyjnej cenie. Zadzwoń, a będziesz mile zaskoczony.

Przyjmujemy rezerwacje na przyjęcia urodzinowe osobiście w sali zabaw lub telefonicznie pod numerami / mailowo. Gwarancją rezerwacji przyjęcia jest wpłacenie w ciągu 5 dni zaliczki w wysokości 50 zł. Zaliczkę można wpłacić osobiście w sali zabaw lub przelewem na konto - numer rachunku 87 1030 0019 0109 8503 0005 4191

W przypadku zdarzeń losowych, istnieje możliwość zmiany terminu imprezy. Zaliczka nie jest  zwracana w przypadku rezygnacji z organizacji przyjęcia urodzinowego

Zaproszenia urodzinowe do pobrania:

strona 1
strona 2
stona 1+2
strona 1+2
do zgięcia kartki
(najłatwiejsze do druku)